Мы рады вас видеть!
Спасибо за регистрацию и добро пожаловать в наш магазин!
У нас лучшие цены, большой ассортимент и неповторимый сервис (по словам наших клиентов)
С чего начать?
Выберите интересующий вас раздел в нашем каталоге или посмотрите, что мы предлагаем со скидкой
ТОВАРЫ СО СКИДКОЙ
Оновлення цін 29.01.20
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім п'ятниці, з 8:00 до 15:00
П'ятниця — вихідний!

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:00 до 15:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.


Кольоровий картон

Кольоровий картон с доставкой по Украине :

Потреба придбати кольоровий картон оптом, ще і недорого виникає у людей, які з відповідальністю відносяться до забезпечення свого магазину якісною продукцією. Адже пачка картонних листів знадобиться шкільним учителям початкових класів або творчо обдарованим дітям, які тільки збираються йти до школи. Тому на перший план більшості покупців і продавців канцелярії виходить питання придбання дійсно якісних витратних паперових матеріалів.

Три шляхи до придбання дешевого, але якісного кольорового картону оптом

Існує декілька варіантів купити кольоровий картон або папір з мінімальною тратою грошових заощаджень. Розглянемо всіх їх по черзі:

  1. Традиційна оптова закупка. Де покупець має можливість купити товар оптом. В даному випадку вартість одного аркуша буде мінімальною. До того ж так можна зекономити і на доставці. Таке рішення буде максимально вигідне для дрібних підприємців і власників невеликих крамниць. Ще дешевшою буде вартість картону, якщо обʼєднається декілька зацікавлених осіб, роблячи групову закупку.
  2. Інноваційний шлях закупки. Якщо враховувати той факт, що торгівля тотально переміщується в віртуальний світ, то замовити товар вигідніше в інтернет-магазині. Враховуючи те, що у них мінімізовані витрати на утримання торгівельної точки, ціни на продукцію вважаються нижчими, в порівнянні з фізичними.
  3. Закупка у виробника. При умові, що він веде крім виробництва кольорового картону ще і власну торгівлю власного продукту по вигідній ціні. Правда конкуренцію інноваційному шляху можуть складати дуже великі склади-магазини оптової торгівлі. Наприклад, такі, як наш інтернет магазин Color-It.

В ідеалі кольоровий картон необхідно купувати виключно оптом, у продавця, який заслуговує довіри. Так ціна буде нижчою, якість гарантовано високою, сервіс і співпраця – відповідальними.

Асортимент магазину Color-It та переваги співпраці з нами

Каталог нашого інтернет-ресурсу – це презентація товарів різного призначення. Кольоровий картон на Color-It продається високоясний та безпечний для малюків та дітей молодшого шкільного віку. Кожний оптовий покупець отримає від співпраці з нами:

  • недорогий продукт перевірений часом та попитом;
  • своєчасну доставку в будь який населений пункт України;
  • зручний спосіб оплати;
  • акційні знижки та бонуси;
  • високоякісне обслуговування;
  • дбайливе ставлення як до самого покупця, так і до його та товару.

Окрім можливості придбати кольоровий картон відмінної якості, на порталі можна  купити і інші супутні товари. Наприклад, для бізнесу, власного використання, творчості або в подарунок.

У нас крім гарантовано низьких цін постійно діють акції, особливо на дитячі іграшки. Чим більша партія замовлення, тим вищою буде знижка на її вартість.

 
Цветной картон - одна из основных направлений нашего оптового каталога представлена в категории Цветной картон.
Вашему вниманию:
-Цветной картон А4 двусторонний, разноцветный, 9 листов "Офорт"
-Цветной картон А4 двусторонний, 9 листов "Офорт"
-Цветной картон А4 двусторонний, 8 листов "Коленкор"
-Цветной картон А5 двусторонний, 9 листов "Офорт" по самым оптимальным ценам.
Рекомендуем не сомневаться и позвонить нашему консультанту Он поможет подобрать Цветной картон именно для вас.
up