Ми раді вас бачити!
Дякуємо за реєстрацію і ласкаво просимо в наш магазин!
У нас найкращі ціни, великий асортимент і неповторний сервіс (за словами наших клієнтів)
З чого почати?
Виберіть цікавий для вас розділ в нашому каталозі або подивіться, що ми пропонуємо зі знижкою
ТОВАРИ ЗІ ЗНИЖКОЮ
Оновлення цін 24.01.21
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім суботи та неділі, з 8:30 до 16:00
субота, неділя-вихідний

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:30 до 16:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.


Кольоровий картон


Потреба придбати кольоровий картон оптом, ще і недорого виникає у людей, які з відповідальністю відносяться до забезпечення свого магазину якісною продукцією. Адже пачка картонних листів знадобиться шкільним учителям початкових класів або творчо обдарованим дітям, які тільки збираються йти до школи. Тому на перший план більшості покупців і продавців канцелярії виходить питання придбання дійсно якісних витратних паперових матеріалів.

Три шляхи до придбання дешевого, але якісного кольорового картону оптом

Існує декілька варіантів купити кольоровий картон або папір з мінімальною тратою грошових заощаджень. Розглянемо всіх їх по черзі:

  1. Традиційна оптова закупка. Де покупець має можливість купити товар оптом. В даному випадку вартість одного аркуша буде мінімальною. До того ж так можна зекономити і на доставці. Таке рішення буде максимально вигідне для дрібних підприємців і власників невеликих крамниць. Ще дешевшою буде вартість картону, якщо обʼєднається декілька зацікавлених осіб, роблячи групову закупку.
  2. Інноваційний шлях закупки. Якщо враховувати той факт, що торгівля тотально переміщується в віртуальний світ, то замовити товар вигідніше в інтернет-магазині. Враховуючи те, що у них мінімізовані витрати на утримання торгівельної точки, ціни на продукцію вважаються нижчими, в порівнянні з фізичними.
  3. Закупка у виробника. При умові, що він веде крім виробництва кольорового картону ще і власну торгівлю власного продукту по вигідній ціні. Правда конкуренцію інноваційному шляху можуть складати дуже великі склади-магазини оптової торгівлі. Наприклад, такі, як наш інтернет магазин Color-It.

В ідеалі кольоровий картон необхідно купувати виключно оптом, у продавця, який заслуговує довіри. Так ціна буде нижчою, якість гарантовано високою, сервіс і співпраця – відповідальними.

Асортимент магазину Color-It та переваги співпраці з нами

Каталог нашого інтернет-ресурсу – це презентація товарів різного призначення. Кольоровий картон на Color-It продається високоясний та безпечний для малюків та дітей молодшого шкільного віку. Кожний оптовий покупець отримає від співпраці з нами:

  • недорогий продукт перевірений часом та попитом;
  • своєчасну доставку в будь який населений пункт України;
  • зручний спосіб оплати;
  • акційні знижки та бонуси;
  • високоякісне обслуговування;
  • дбайливе ставлення як до самого покупця, так і до його та товару.

Окрім можливості придбати кольоровий картон відмінної якості, на порталі можна  купити і інші супутні товари. Наприклад, для бізнесу, власного використання, творчості або в подарунок.

У нас крім гарантовано низьких цін постійно діють акції, особливо на дитячі іграшки. Чим більша партія замовлення, тим вищою буде знижка на її вартість.

 
Кольоровий картон - один з основних напрямків нашої оптового каталогу представлена в категорії Кольоровий картон.
До вашої уваги:
-Белый картон А4 Белоснежный 8 листов "Мандарин" АНГЛ
-Цветной картон А4 10 листов №2 "Коленкор"
-Белый картон А4 10 листов "Аляска" "Коленкор"
-Цветной картон А4 с микротиснением РУС, 7листов "Мандарин" по оптимальною ціною.
Рекомендуємо не сумніватися і зателефонувати нашому фахівця
Він допоможе підібрати Кольоровий картон саме для вас.
up