Мы рады вас видеть!
Спасибо за регистрацию и добро пожаловать в наш магазин!
У нас лучшие цены, большой ассортимент и неповторимый сервис (по словам наших клиентов)
С чего начать?
Выберите интересующий вас раздел в нашем каталоге или посмотрите, что мы предлагаем со скидкой
ТОВАРЫ СО СКИДКОЙ
Оновлення цін 25.05.17
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім п'ятниці, з 8:00 до 16:00
П'ятниця — вихідний!

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:00 до 16:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.

Відгуки клієнтів
Большое спасибо за предоставленный товар!!! Отлично подобранный персонал.Мне понравилось!!!! Я знаю, что покупать у вас буду еще не раз и посоветую другим покупать продукцию ! Ковальчук Оксана Владимировна

Наша компанія

Наші принципи

Час

Ми високо цінуємо час наших клієнтів і висуваємо високі вимоги до стандартів збірки і доставки замовлень, що дозволяє нам привозити товари нашим клієнтам в максимально стислі терміни

Гроші

Ми розуміємо, наскільки важливо в бізнесі мати можливість встановлювати найкращі ціни на ринку, і прагнемо того, щоб наші клієнти ні на мить не сумнівалися в тому, що наші пропозиції найвигідніші

Емоції

Наша робота — це насамперед робота з людьми. Тому ми завжди прислухаємося до побажань наших клієнтів, щоб забезпечити краще обслуговування, яке залишає тільки позитивні емоції

Компанія COLOR-IT

Клієнти завжди можуть приїхати в наш магазин і особисто вибрати необхідну продукцію, переконатися в якості пропонованих товарів і просто наживо поспілкуватися з нашими менеджерами.
Магазин на 7 км
Залишати замовлення в інтернет-магазині стає ще зручніше, а вся продукція, представлена на сайті, завжди є в достатній кількості на нашому складі.
Інтернет-магазин
Складські приміщення дозволяють нам збирати ваші замовлення точно і вчасно. Ви отримуєте продукцію в потрібний час і в потрібне місце від надійного постачальника з кращим рівнем обслуговування.
Склад
Партнерство з COLOR-IT це чесні ціни, широкий асортимент товарів, офіційний статус роботи та сертифікати на всю продукцію.
Співпраця

Наша історія

Наша компанія вже більше 18 років займається оптовою торгівлею на ринку України — ми почали свій шлях з продажу канцелярських товарів і стали безумовними лідерами в цій галузі, забезпечуючи клієнтів якісними товарами, кращим цінами і постійною підтримкою з боку наших менеджерів.

На сьогоднішній день ми суттєво розширили асортимент товарів і раді запропонувати ігри та іграшки для дітей різного віку, господарські товари та товари для свята.

Вся імпортована продукція проходить ретельний відбір в Китаї особисто керівництвом компанії, тому ви завжди можете бути впевнені в якості товарів, що поставляються. Ми уважно стежимо за інноваціями і завжди в курсі останніх новинок, щоб забезпечувати наших клієнтів тільки актуальними товарами.

Ми пишаємося тим , що наша компанія поповнює ряди українських виробників зошитів , альбомів , блокнотів а так само ми випускаємо свою власну лінійку паперової продукції , яка не має рівних за своєю якістю і ціною в Україні . Крім цього , ми постійно розширюємо асортимент товарів українського виробництва , підтримуючи тим самим вітчизняних виробників .

Сьогодні «COLOR-IT» це команда професіоналів — поєднання багаторічного досвіду і злагодженої роботи всіх підрозділів компанії робить нас однією з кращих компаній України. Ми постійно розвиваємося, весь час покращуючи якість обслуговування клієнтів і зручність роботи з інтернет-магазином, уважно прислухаємося до всіх побажань і пропозицій покупців, щоб гарантувати максимальну вигоду і зручність співпраці з нашою компанією.up