Мы рады вас видеть!
Спасибо за регистрацию и добро пожаловать в наш магазин!
У нас лучшие цены, большой ассортимент и неповторимый сервис (по словам наших клиентов)
С чего начать?
Выберите интересующий вас раздел в нашем каталоге или посмотрите, что мы предлагаем со скидкой
ТОВАРЫ СО СКИДКОЙ
Оновлення цін 24.04.19
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім п'ятниці, з 8:00 до 15:00
П'ятниця — вихідний!

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:00 до 15:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.


Пістолети, клей

К сожалению, ничего не найдено. Попробуйте поискать что-то другое или воспользуйтесь каталогом товаров.


Компанія «Color-it» в  інтернет -магазині реалізує якісний товар пістолет для сухого клею оптом (різні види) за доступною ціною з доставкою в місто  Київ і  по всій Україні.

Продукція має широку сферу застосування – побут, виробництво. Користується популярністю  цей інструмент у дизайнерів, флористів, моделістів. На будівництві  він  повністю замінив  цвяхи і шурупи.  Майже у кожному домі, де люблять робити все своїми руками, став незамінним пристроєм.

Конструкція і принцип дії

Сам прилад  візуально схожий на вогнепальну зброю, тому й має таку назву. Заряджається  клейовими штифтами довжиною до 30см, які розміщуються у спеціальній камері. Принцип дії доволі простий:

  1. Пристрій включається в електромережу.
  2. Суха суміш у стрижні  нагрівається до температури 100 ° C і розплавлюється.
  3. Людина натискає на «курок» і  наносить гарячий клей на поверхні предметів, які треба склеїти.
  4. Протягом 10 хвилин  гаряча  суміш застигає.

Таким способом можна скріпляти різні  матеріали( папір і картон; гуму; скло, дерево, пластик, різні тканини, кераміку), заповнювати монтажні шви.  Відповідно до принципу роботи універсальний апарат  називають термопістолетом.  Є  прості моделі клей пістолетів і професійні.

 В  каталозі магазину  представлений такий модельний ряд пістолетів для сухого клею  з різними технічними характеристиками. Можна також придбати набір сухого клею оптом.

Вся продукція відзначається:

  • високим рівнем  продуктивності;
  • екологічною нормою;
  • довгим терміном використання.

Процес склеювання надзвичайно швидкий і надійний. Придбаний сухий клей оптом не викликає алергічних проявів у рацівників, не впливає негативно на навколишнє середовище. Працювати з такою технікою зручно і приємно.

Фактори вибору

Для того, щоб купити модернове пристосування вистачить всього лише кілька хвилин, щоб зайти в віртуальну мережу і здійснити заказ. Але варто скористатися консультацією менеджерів магазину. Також під час придбання звертати на потужність і температурний режим агрегату.

 Вдалої покупки!


В магазині Color-it Ви можете купити Пістолети, клей з доставкою в город Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницкий, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ та по всій Україні!
up