Ми раді вас бачити!
Дякуємо за реєстрацію і ласкаво просимо в наш магазин!
У нас найкращі ціни, великий асортимент і неповторний сервіс (за словами наших клієнтів)
З чого почати?
Виберіть цікавий для вас розділ в нашому каталозі або подивіться, що ми пропонуємо зі знижкою
ТОВАРИ ЗІ ЗНИЖКОЮ
Оновлення цін 24.01.21
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім суботи та неділі, з 8:30 до 16:00
субота, неділя-вихідний

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:30 до 16:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.


Набори для випилювання і випалювання

Набори для випилювання і випалювання з доставкою по Україні

Наш інтернет-магазин пропонує по привабливій ціні набори для випилювання і випалювання. Окрім цього у нас можна придбати якісний інструмент та матеріал для виготовлення з використанням цих наборів різних предметів, які мають як практичну, так і естетичну цінність.

Асортимент

Кожен з них призначений для виготовлення конкретного предмету. В ньому є все для цього необхідне. З їх використанням можна виготовити:

  • гарний годинник,
  • оригінальну підставку під чайник і таке інше.

Ці цікаві набори, які користуються підвищеним попитом гарантовано принесуть при продажу в роздріб гарні прибутки.

Кожна людина яка придбає своїй дитині один із них, дасть поштовх для розвитку нової особистості, в якій можливо приховані таланти майстра з художньої творчості. А можливо це майбутній талановитий столяр. Так чи інакше, але данні набори будуть сприяти розвитку дитини, стануть практичним посібником для отримання досвіду виконання простих справ, який гарантовано знадобиться майбутньому чоловікові у житті.

Дитячі товари завжди користуються попитом і завжди в ціні, тому придбання наборів для випилювання оптом стане вигідним капіталовкладенням. Вони не знеціняться з часом, і не запиляться на полицях. Мудрі батьки, які щиро бажають своїй дитині успішного майбутнього, обов’язкового придбають такий набір.

Окрім цього, вони забезпечать розширення асортименту торгівельного об’єкту, привернуть до нього увагу, стануть супутнім товаром до того, що в ньому продається. Інтернет-магазин реалізує також і набори для випалювання оптом.

Умови продажу

Придбати їх може кожен житель нашої держави, незалежно від населеного пункту в якому він проживає. Ми реалізуємо данні набори великими та дрібними партіями. Чим більшу кількість ви купуєте, тим нижче вартість одиниці товару. Кожен з них є якіснім товаром. Вони повністю безпечні у використанні, в разі якщо дотримуватись встановлених правил і інструкції.

Набори для випилювання і випалювання - один з основних напрямків нашої оптового каталогу представлена в категорії Набори для випилювання і випалювання.
До вашої уваги:
-Фанера А4 6мм для выпиливания и выжигания
-Набор для выпил. лобзиком "Artwood" - Подставка под чашку LBZ-01-06-10
-Фанера А5 9мм для выпиливания и выжигания
-Фанера А5 4мм для выпиливания и выжигания по найвигіднішою ціною.
Рекомендуємо не сумніватися і зателефонувати нашому співробітнику
Він допоможе підібрати Набори для випилювання і випалювання саме для вас.
up