Мы рады вас видеть!
Спасибо за регистрацию и добро пожаловать в наш магазин!
У нас лучшие цены, большой ассортимент и неповторимый сервис (по словам наших клиентов)
С чего начать?
Выберите интересующий вас раздел в нашем каталоге или посмотрите, что мы предлагаем со скидкой
ТОВАРЫ СО СКИДКОЙ
Пожалуйста, обратите внимание
Оновлення цін 04.04.20
КОШИК ПОРОЖНІЙ0.00
RU
Графік роботи

Ми працюємо щодня, крім п'ятниці, з 8:00 до 15:00
П'ятниця — вихідний!

Це означає, що всі замовлення, зроблені після обіду в четвер і в будь-який час в п'ятницю, будуть оброблені нашими менеджерами в суботу.

Менеджери інтернет-магазину працюють з 8:00 до 15:00, а магазину на 7 км з 5:30 до 14:00

На нашому сайті завжди актуальні ціни та наявність товарів.


Олівці кольорові COLOR-IT

Олівці кольорові COLOR-IT с доставкой по Украине :
Відгуки
Олівці надзвичайно хороші. Стержень не ламкий. Добре точаться!
Хороші олівці. Я дуже задоволена. Гарно малюють.
Неожиданно хорошие карандаши. Покупали по рекомендации менеджеров магазина. Остались довольны!

Кольорові олівці - це пристосування для письма та малювання, що стали невід'ємним атрибутом дитинства майже для кожного з нас. Крім цього, в багатьох професіях олівець супроводжує людину протягом усього його творчого або професійному житті. Щороку в світі випускається більше ніж 14 мільярдів олівців. Вони стають основою для більшості творів живопису і широко застосовуються в такому жанрі як графіка.

Види кольорових олівців

Сьогодні випускають кольорові олівці 36 кольорів, але для спеціальних потреб художників можуть виготовлятися особливі відтінки «на замовлення».

Якісні кольорові олівці від іменитих виробників дозволяють зробити малюнок стійким до сонячних променів, і дають гарантію збереження до 100 років.

Кольорові олівці розділяються в залежності від стрижня на:

  • водо-нерозмиваюча (пастельні або графітні), для отримання такого ефекту їх занурюють у віск. Обробка воском робить їх більш міцними, насиченими і дозволяє більш легко ковзати по папері;
  • водоразмиваемие (акварельні); для необхідного ефекту такі стрижні обробляють емульсією. Ця процедура дозволяє гарантувати, що при контакті з водою штрих швидко розчинитися.

Сфера використання

Олівці, в тому числі кольорові, є обов'язковим атрибутом деяких професій і хобі. Також, вони є практично обов'язковим атрибутом кожної родини з маленькими дітьми і просто творчих людей.

Малювання дозволяє зняти стрес, розвивають образне мислення і позитивно позначаються на психіці. Для того, щоб використання олівців приносило якомога більше задоволення, варто використовувати олівці відомих виробників. Це послужить гарантією того, що ваші олівці будуть якісними і виготовленими з нетоксичних матеріалів, а Ваші малюнки збережуться на тривалий час.

Де купити кольорові олівці

Завдання на сьогоднішній день дуже проста і не вимагає багато часу. У нашому інтернет магазині олівців Ви можете вибрати і купити олівці від всесвітніх виробників, таких як: Koh-i-Noor, Faber-Castell, CaranDache і т.д.

Вам всього лише потрібно зателефонувати або залишити заявку на сайті.
Карандаши цветные COLOR-IT - одна из основных направлений нашего оптового интернет каталога представлена в категории Карандаши цветные COLOR-IT.
Вашему вниманию:
-Карандаш mini 12 цветов White Night "С"
-Карандаш 12 цветов Metal elastico "С"
-Восковые карандаши 8 цветов OIL PASTELS "С"
-Карандаш 12 цветов Luminoso elastico "С" по самой выгодной цене.
Рекомендуем не сомневаться и позвонить нашему сотруднику Он поможет подобрать Карандаши цветные COLOR-IT именно для вас.
up