На календарі грудень і час прикрашати будинок до Різдва і зустрічі Нового року. А чи знаєте ви історію появи ялинкових іграшок? І чому саме такі форми іграшок, як ялинкові кулі, мають найбільшу популярність?
Прикрашати ялинку почали в Німеччині ще в 16-17 ст, створюючи тим самим затишок у святкові холодні дні. Спочатку всі іграшки на ялинці були їстівні - яблука (нинішні кулі) уособлювали плід пізнання добра і зла, різні пряники - хліб для причастя. А ось зірка нагорі – символ Віфлеємської зірки, а свічки (нинішні новорічні гірлянди) – були символом янголів.
У наш час різноманітність ялинкових іграшок вражає. Такий розвиток відбувся, починаючи з 1900-х років, а у 2000-х просто навіть складно вигадати таку іграшку, якої ще не було.
У багатьох із вас вдома в коробках зберігаються сімейні реліквії, якими прикрашали ялинки ще бабуся та дідусь та батьки. Серед них можна зустріти і кукурудзу, і космонавта, і годинник.
Наразі ялинкову моду диктують дизайнери. Щороку в моді новий колір. Яким він буде цього року? Червона класика чи яскравий рожевий? Цього року у моді теплі тони – від золотого до теракотового. Але й срібна класика своїх позицій не здає.
В інтернеті ви можете визначитися з кольоровою гамою, а ми з радістю вам представимо найповніший асортимент ялинкових прикрас та іграшок оптом. І, звичайно, новорічні гірлянди, які можуть прикрасити не лише ялинку, а й вікна та фасади будинків та офісів.
Готуйтесь до свят з Color-it!